Skip to content Skip to footer

Adaklık Kurban Satışı

Bursa’nın En Kapsamlı Adak Kurban Satış ve Kesim Yeri olmanın verdiği gurur ve 20 yıllık deneyim tecrübemizle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kurban kesmenin bütün zorluklarını bizimle aşın.

Bursa’da bulunan AB standartlarındaki adak ve kurban teşhir ve kesimhanelerimizde yılın 365 günü 24 saat hizmet verilmektedir. Ve son bir yıldır da internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz Soğanlı Adak Kurban olarak bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz metropol kültürü zorunlu kılmaktadır.

Bizde Soğanlı Adak Kurban olarak gerek Soğanlı’da bulunan iki tesisimizde direk satışlarla, gerek telefonla arayan ve faks çeken hayırseverlere telefonla ve faksla ve ayrıca bir yıldır açılan internet sitemiz www.bursadaadaklik.com aracılığı ile internet üzerinden bize e-mail atan değerli hayırseverlere de internet üzerinden ulaşarak yapmak istedikleri hayırları en kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktayız.

Best Choice for Creatives

This Pop-up Is Included in the Theme

Purchase Now
Call Now Button
× WhatsApp İletişim