Skip to content Skip to footer

Adaklık Kurban Satışı

Bursa Adak; Adak kurbanını kişi dilerse kendi kesebilir. Dilerse kurban kesmeye ehil olan bir kimseye vekalet vererek kendi adına başkasına kestirebilir. Kurbanlık hayvanı incitmeden kesileceği yere götürülüp, incitmeden üç ayağı bağlanıp, sağ arka ayağı boşta bırakılır. Sol yanı üzerine kıbleye karşı yatırılır. Üç defa tekbir getirilir.

Vacip olan Adak kurbanına niyet edildikten sonra En-am suresinin 79.ayeti(inni veccehtü) okunur ve “Bismillahi Allahü Ekber” diyerek kurban kesilir.Kestikten sonra Enam suresinin 162. ve 163.cü ayeti “inne salatii ve nüsükii ve mahyaye ve mematii lillahi Rabbil Alemiin “okunur.Şrat olmamakla beraber adak kurbanı kesen kimse 1.rekatte fatihadan sonra kevser, 2. rekatte ihlas suresi okunarak iki rekat şükür namazı kılınır.

Adaklık ve Kurbanlıklarımızın tamamı yerli olup kurban vasfı taşımakla beraber sağlıklı veteriner hekim tarafından kontrolleri yapılmıştır.

Adaklık kurban fiyatları kurbanların ağırlıklarına ve cinsine göre değişmektedir. Uygun fiyatlı her bütçeye göre adak kurban mevcuttur.

Adak ve kurbanlıklar uzman kasaplar tarafından islami kurallara uygun bir şekilde yapılıp istediğiniz doğrultuda parçalara ayrılıp paketlenip sizlere teslim edilir.

Bursa’nın tüm merkez ilçelerine adak ve kurbanlarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde ücretsiz bir şekilde ulaştırılır. Ücretsiz müşteri servislerimiz mevcuttur.

Hedefimiz yapmış olduğumuz hizmetleri aşarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini güvenini kazanmaktır. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için hizmetlerimize aralıksız devam ederek size karşı sorumluluğumuzu bugün olduğu gibi her zaman yerine getireceğiz.

Best Choice for Creatives

This Pop-up Is Included in the Theme

Purchase Now
Call Now Button
× WhatsApp İletişim